Mājas / Brīvdienu māja / Nodarbības izstrāde par tēmu "Rotaļlietas mazajai Betsijai!". Rotaļlietas mazajai Betsy II. Fonētiskā iesildīšanās

Nodarbības izstrāde par tēmu "Rotaļlietas mazajai Betsijai!". Rotaļlietas mazajai Betsy II. Fonētiskā iesildīšanās

Priekšmets : Rotaļlietas mazajai Betsijai!

Nodarbības mērķis : valodas, runas un sociālo kompetenču veidošana.

Nodarbības mērķi:

    izglītojošs aspekts: vārdu krājuma pilnveidošana par tēmu "Rotaļlietas"; iepazīstieties ar rakstu lietošanas noteikumiem a / an; konstrukcijas šisir/ kair;

    attīstības aspekts: attīstīt spēju aprakstīt rotaļlietas, izmantojot rakstu a/an un lietvārdu piederības cēliens;

    izglītojošs aspekts: attīstīt motivāciju svešvalodas apguvei, audzināt kolektīvisma sajūtu un savstarpēju atbalstu.

Nodarbību laikā:

    Laika organizēšana.

Skolotājs parāda rotaļu lācīti un saka:

Sveiki!

Skaties! Tas ir noskaņojumsplkstlācis. Viņš ir priecīgs! Un kā tev iet?(maina lāča sejas izteiksmes)

- Irtuskumji ( dusmīgs, laimīgs)? (bērni atbild)

Es arī priecājos. Un es priecājos jūs redzēt.

2. runa iesildīšanās .

Mana skaistā lelle

Ir ļoti mazs.

Es mīlu savu skaistumu

mazā lelle.

3. Nodarbības tēmas izziņošana. Mērķu izvirzīšana.

T: Oho! Rotaļlietas! Cik viņi ir jauki! (paņem vienu no rotaļlietām) Kas tas ir?

Cl.: Tas ir rotaļu lācītis!

T: Kuram tas ir?KuruViņš?

Cl.:Oļegs!

T.: Tas ir Oļega lācītis!Ko es teicu? Kā? Kā jūs domājat, ko mēs šodien iemācīsimies?

Kl.: Mācīsimies pateikt, kura rotaļlietas!

    Studentu pamatzināšanu papildināšana.

    1. Individuālais darbs pie kartēm.

Tulkot angļu valodā.

Šī ir Lulū lelle.____________

_________________________

Šis ir Boba vilciens.___________

_________________________

    1. Spēle "Kam ir šī rotaļlieta?"

      Patskaņu un līdzskaņu atkārtošana.

  1. Jauna materiāla primārā izpēte.

1) Raksta ievads a/an. Lietošanas iezīmes. Stāsts par rakstu A" un viņa draugi.

Reiz bija raksts A . viņš bija tik izskatīgs, labs un labsirdīgs, bet draugu viņam nemaz nebija. Un tāpēc viņam bija ļoti garlaicīgi. Un tad kādu dienu raksts A Nolēmu, ka pietiek dzīvot vienam, un devos meklēt draugus. Vispirms viņš satika... kaķi. Un angļu valodā kaķis - kaķis. Viņš piegāja pie viņa un piedāvāja draudzēties. Kaķis labprāt piekrita – viņam arī bija garlaicīgi. Viņi stāvēja blakus, un izrādījās... (kaķis).

Līdzīgi notiek tikšanās ar suni un krokodilu.

Ir raksts A ar draugiem un satiek ... ziloni. Oho! Cik lieliski! Es gribu ar viņu draudzēties. Šis būs mans lielākais draugs! Viņš piegāja pie ziloņa un teica: "Draudzīsimies ar tevi!" Un zilonis atbild: “Nē! Es negribu ar tevi draudzēties. Es jau esmu draugs ar rakstu an

Kāpēc jūs domājat, ka zilonis nevēlējās draudzēties ar rakstuA ?

    Primārās izpratnes pārbaude.

1. uzdevums, 60. lpp. (rakstiski)

Fiziskās audzināšanas minūte

2) Ievads struktūras tas ir/ tas ir

Problēmas jautājums.

Paskaties uz noteikumu 60. lappusē, ar ko atšķiras teikumi?

Kāpēc tas ir rakstīts savādāk? Paskatieties, cik tālu no rokas atrodas šie priekšmeti?

(Ja rodas grūtības. Skolotājs norāda uz tiem pašiem priekšmetiem dažādos attālumos, kas atrodas uz bērnu galdiem, un saka:Šisiragrāmatu/ Tasiragrāmatu)

3) Runāšana. Strādājot struktūras tas ir/ tas ir.

(skolotājs novieto priekšmetus dažādos attālumos no bērniem un lūdz pateikt šis ir / ka ir )

    Primārais stiprinājums.

Klausīšanās.

Piem. 3, 61. lpp

Lasīšana.

Piem. 4, 61. lpp

    Paskaidrojums par d.z.

Piem., 2, 60. lpp. — vēstule, piem. 3, 61. lpp. - lasīt.

    Nodarbības kopsavilkums.

T.: Ko tu mācījies stundā? Uzzīmējiet savu noskaņojumu uz tāfeles.

Ievads jaunā materiālā.

Temats: Rotaļlietas mazajai Betsijai.

Nodarbības mērķis: organizēt studentu darbību jaunu leksisko vienību un lietvārdu piederības izstrādē un lietošanā runā;

Uzdevumi:

Izstrāde: attīstīt spēju brīvprātīgi un piespiedu kārtā iegaumēt jaunas leksiskās vienības; attīstīt prasmi lasīt ar izpratni par jaunām leksiskajām vienībām un pētīto gramatisko struktūru.

Apmācība: iepazīstināt ar lietvārdu piederības gadījuma gramatisko struktūru, pamatojoties uz zināšanām no krievu valodas kursa.

Izglītojoši: izkopt cieņu pret savām rotaļlietām, cieņu pret biedru īpašumu.

Plānotie rezultāti:

Studenti apgūst jaunas leksiskās vienības;

Skolēni tos izmanto monologā un dialogiskajā runā;

Studenti atpazīst un lasa ar izpratni jaunas leksiskās vienības un struktūras ar īpašumtiesībām.

Klases aprīkojuma saraksts nodarbībai:

    Mācību grāmata un darba burtnīca UMK Spotlight 3. klase (Bykova N.I., Dooley D., Prosveshchenie Publishing House).

    Prezentācija nodarbībai.

    Vizuālais materiāls: rotaļlietas, kartītes ar vārdiem, prezentācija.

    audio diski Spotlight 3.

    Dziesma Hello (http://www.youtube.com/watch?v=aeQlnlMpizI)

    Zīmogs "Zieds"

Nodarbības struktūra:

    Organizatoriskais moments (2 min).

    Mājas darbu pārbaude (2 min).

    Mērķu noteikšana (skolēnu iepazīstināšana ar jaunu tēmu) (2 min).

    Studentu sagatavošana jauna materiāla apguvei (3 min).

    Jauna materiāla un darbības metožu apgūšana (2 min).

    Jauno zināšanu primārā pārbaude (2 min).

    Apgūtā pielietošana (2 min).

    Vispārināšana un sistematizācija (4 min).

    Fiziskā audzināšana (3 min).

    Jaunu zināšanu izmantošana zināšanu sistēmā (14 min).

    Zināšanu kontrole (2 min).

    Mājas darbs (3 min).

    Pārdomas (2 min).

    Novērtējums (2 min).

    Laika organizēšana.

T.: Labrīt skolēni!

P.: Labrīt, Alsu Naiļevna!

T.: Lūdzu apsēdies. Dziedāsim mūsu dziesmu “Say Hello” (Dziesma “Say Hello”, http://www.youtube.com/watch?v=aeQlnlMpizI )

    Mājas darbu pārbaude

T.: Puiši, lūdzu, parādiet man emocijzīmi, kas parādītu jūsu mājasdarba izpildi. Kā jūs ar to tikāt galā, vai jums viss bija skaidrs?

Skolēni rāda emocijzīmes. Tie skolēni, kuri uzrādīja skumju emocijzīmi, skaidro savas problēmas, pildot mājasdarbus. Kopā ar klasi novēršam problēmas – skaidrojam, atkārtojam, konsolidējam. Zieda aktīvais zīmogs tiek ievietots piezīmju grāmatiņā. Apgūstamā materiāla attīstības pārbaude runā, posmu sasaiste.

T .: Man ir mašīna. Šī ir mana mašīna. ES dodu rotaļlieta Elvins. Elvīna ir ieguvusi lelli. Tā ir viņas lelle. ES doduHalila rotaļlietu un lūdziet bērnus pastāstīt par Halilu un viņa rotaļlietu.

P1: Halilam ir suns. Tas ir viņa suns.

P2.: Alijai ir bumba. Tā ir viņas bumba.

Mēs atkārtojam īpašumtiesības vietniekvārdus.

    Mērķa izvirzīšana (skolēnu iepazīstināšana ar jaunu tēmu).

T.: Skatieties, bērni! Mums nodarbībā ir dažas rotaļlietas. Viņi ir tik jauki! (rotaļlietas guļ uz galda, uz tāfeles ir redzams slaids Nr. 1). Šī ir Betsija un viņas rotaļlietas!

Lpp.: WOW!

T.: Kas tas ir?

Lpp.: Tā ir bumba.

T.: Kam šī bumba? - Kuram viņš ir? (skolotājs iedod rotaļlietu Artūram)

Lpp.: Artūrs.

T.: Tā ir Artūra bumba. Kas tas ir?

Lpp.: Tas ir suns.

T.: Kuram ir šis suns? (skolotājs iedod Alīnai rotaļlietu)

lpp .: Alīna. Tā "ir Alīna" - korī ar skolotāju.

T.: Un kurš pateiks, ko jaunu mēs šodien iemācīsimies, iemācīsimies un ko mēs iemācīsimies?

lpp .: Iepazīsimies ar rotaļlietu nosaukumiem un mācīsimies pateikt, kam tās pieder.

T.: Kā mēs to sakām krieviski?

Lpp.: Sašas portfelis, Sonjas mašīna, mātes kaķis.

T.: Paskatīsimies, vai esam pazīstami ar visām rotaļlietām, vai zinām, kā tās sauc angliski?

lpp .: Nē.

T.: Tad iepazīsimies ar viņu vārdiem angļu valodā. Klausies lūdzu!

    Studentu sagatavošana jauna materiāla apguvei.

fonētiskā uzlāde. Jaunu leksisko vienību ieviešana. Klausāmies CD: 4. modulis, jaunvārdi un atkārtojam vārdus korī, individuāli ar vizuālu atbalstu uz bildēm, kas atrodas uz tāfeles, tālāk mācību grāmatā 58. lpp. 1.

Uz galda ir vārdu kartes. Tiek lasītas kartītes (kordarbs, pēc tam individuāli).

    Jaunu zināšanu un darbības veidu izpēte.

T.: Parādiet rotaļlietas un nosauciet tās angļu valodā. Neaizmirstiet pievienot kaut ko savu. (prezentācija)

Attēlā numur 1 ir rotaļu lācītis. Tas ir dzeltens.

Attēlā numur 2 ir automašīna. Tas ir balts.

Attēlā numur 3 ir lelle.

Attēlā numur 4 ir bumba.

Attēla numurs 5 ir bungas. Man tas patīk.

Attēlā numur 6 ir karogs.

Attēlā numur 7 ir vilciens.

Attēlā numurs 8 ir piramīda.

Tiek iedrošināti tie, kas attiecīgajās struktūrās lieto jau pazīstamus vārdus.

    Jaunu zināšanu sākotnējā pārbaude.

Skolēni atver darba burtnīcas 52. lappusē un izpilda 2. uzdevumu. Pēc tam mainiet viens otru un pārbaudiet piezīmju grāmatiņas. Pēc tam viņi izpilda 3. uzdevumu. Skolēni, kuri atbildēja pie tāfeles, savā kladē saņem ziedu zīmogu.

    Apgūtā pielietojums.

Apgūtā materiāla nostiprināšana

Trenējamies.Fiksējam jaunvārdus struktūrā ar īpašzīmi.Puiši iet pie tāfeles un raksta.

    Vispārināšana un sistematizācija.

Parunāsim, parunāsim.

Bērniem tiek dalītas rotaļlietas, un bērni stāsta par savu biedru rotaļlietām.

Tā ir Varijas lelle.

Tas ir Danila vilciens.

Tā ir Nastjas muzikālā kaste.

Tā ir Ņikitas lidmašīna.

Tas ir Oļesjas tējas komplekts.

Tā ir Danila un Semjona bumba.

Tas ir "Yan and Ksenya" šūpuļzirgs.

Tas ir Vadima zilonis.

Skolēni, kuri atbildēja, savā kladē saņem ziedu zīmogu.

Fiziskās audzināšanas minūte .

Rokas uz augšu, rokas uz leju

    Lietošana jauns zināšanas V sistēma zināšanas

T.: Atveriet savas grāmatas 59. lpp. Paskatieties uz attēliem un sakiet: par ko mēs tagad lasīsim?

lpp .: Par rotaļlietām.

T : Klausīsimies. Pēc klausīšanās nosauciet rotaļlietas, kuras dzirdat.

T .: Kamila, Halils, Artūrs (vāji skolēni) nosauc dzirdētos aktierus (diferencēta pieeja).

Skolēni rāda emocijzīmes, kā viņi saprata tekstu: smaidoši - teicami, atturīgi - pa pusei, skumji - mazāk par pusi. Bērni stāsta to, ko saprot. Nosauciet rotaļlietas, kuras viņi dzirdēja un redzēja.

klausies un saproti.

Pauzēta teksta lasīšana. Skolēni lasa korī pēc runātāja, tad lomās. Neatkarīga lasīšana.

11. Zināšanu kontrole

Atbildiet uz jautājumu par tekstu mācību grāmatā.

Skolotājs norāda uz studentu un uzdod jautājumu savam kaimiņam:

T.: Kas tas ir?

P.: Tas ir vilciens.

T.: Kam pieder šis vilciens?

P.: Tas ir Artūra vilciens.

Skolotājs turpina jautājumu.

12. D mājas viņas uzdevums

T.: Puiši, ieskatieties kaimiņa dienasgrāmatā un pārbaudiet, vai viņš/viņa pareizi pierakstīja mājasdarbu. Atveriet darbgrāmatas un apskatiet mājasdarbu. Kas jādara?

13. Atspulgs

T.: Puiši, ko jaunu un noderīgu mēs šodien uzzinājām? Ko tu esi iemācījies darīt? Par ko pastāstīsi vecākiem, kad pārnāksi mājās?

lpp .: Mācījās izteikt, kam pieder objekts. Iemācījāmies nosaukt jaunas rotaļlietas angliski.

T.: Puiši, parādiet man smaidiņu, kas parāda, kā jūs sapratāt šodienas tēmu.

14. Novērtēšana

Vērtēšana (nākamajā nodarbībā tiek ieskaitīti tie, kuri saņēma 5 un vairāk ziedu zīmogus - 5, 4 zīmogus - 4, mazāk par 4 - zīmogus).

1. Bumba (Lerijs) Lerija bumba.

4. Rotaļlācītis (Betsija)

5. Balerīna (Lulu)

Uzrakstiet, kam šīs lietas pieder.

1. Bumba (Lerijs) Lerija bumba

4. Rotaļlācītis (Betsija)

5. Balerīna (Lulu)

Uzrakstiet, kam šīs lietas pieder.

1. Bumba (Lerijs) Lerija bumba

4. Rotaļlācītis (Betsija)

5. Balerīna (Lulu)

Uzrakstiet, kam šīs lietas pieder.

1. Bumba (Lerijs) Lerija bumba

4. Rotaļlācītis (Betsija)

5. Balerīna (Lulu)

Uzrakstiet, kam šīs lietas pieder.

1. Bumba (Lerijs) Lerija bumba

4. Rotaļlācītis (Betsija)

5. Balerīna (Lulu)

Uzrakstiet, kam šīs lietas pieder.

1. Bumba (Lerijs) Lerija bumba

4. Rotaļlācītis (Betsija)

5. Balerīna (Lulu)

Uzrakstiet, kam šīs lietas pieder.

1. Bumba (Lerijs) Lerija bumba

4. Rotaļlācītis (Betsija)

5. Balerīna (Lulu)

Uzrakstiet, kam šīs lietas pieder.

1. Bumba (Lerijs) Lerija bumba

4. Rotaļlācītis (Betsija)

5. Balerīna (Lulu)

Uzrakstiet, kam šīs lietas pieder.

1. Bumba (Lerijs) Lerija bumba

4. Rotaļlācītis (Betsija)

Rotaļlietas mazajai Betsijai!

3. klase UMK “Spotlight”

Skolotājs: Židkoblinova E.G.

Nodarbības veids : Nodarbība, izmantojot IKT

Nodarbības mērķis : valodas, runas un sociālo kompetenču veidošana, izmantojot IKT un interneta resursus.

Nodarbības mērķi:

  1. izglītojošs aspekts:iepazīstināt ar vārdu krājumu par tēmu "Rotaļlietas";
  2. attīstības aspekts:Attīstīt prasmi aprakstīt rotaļlietas, izmantojot artikulu a/an un lietvārdu īpašumtiesības;
  3. izglītojošs aspekts:attīstīt motivāciju svešvalodas apguvei, audzināt kolektīvisma sajūtu un savstarpēju atbalstu.

Izglītības līdzekļi:

  1. redzamība: kartītes par tēmu "Rotaļlietas"
  2. izdales materiāls: daudzlīmeņu kartītes ar atsevišķiem uzdevumiem (1.pielikums)
  3. mācību grāmata un drukātā burtnīca “Spotlight”-3
  4. tehnisks:
  1. Dziesma Sveiki!
  1. DVD-ROM “Spotlight”-3
  2. Jautra darbības vārdu dziesma bērniem: ko jūs varat darīt?
  1. Prezentācija nodarbībai (2.pielikums)
  1. Laika organizēšana.

T.: Labrīt, puiši un meitenes. Es priecājos jūs šodien redzēt.

Cl.: Mēs arī priecājamies jūs redzēt.

T.: Dziedam savu dziesmu! (Dziesma Sveiki!)(1. slaids)

T: kā tev šodien iet?

Kl.: Es esmu labs/lielisks/brīnišķīgs.

  1. Mērķu izvirzīšana.

T: Oho! Rotaļlietas! Cik viņi ir jauki! (paņem vienu no rotaļlietām) Kas tas ir?

Cl.: Tas ir tīģeris!

T: Kuram tas ir? Kuram viņš ir?

Kl.: Oļegs!

T.: Tas ir Oļega tīģeris! Ko es teicu? Kā? Kā jūs domājat, ko mēs šodien iemācīsimies?

Kl.: Mācīsimies pateikt, kura rotaļlietas!

T.: Paskaties uz rotaļlietām. Vai mēs varam nosaukt tos visus?

CL: Nē.

T.: Kā būt?

Cl.: Mums jāiemācās viņu vārdi.

T.: Vai esat gatavs sākt?

Kl.: Jā, mēs esam.

  1. Pamatzināšanu atjaunināšana. Jaunu zināšanu atklāšana

fonētiskā uzlāde. Ievads vārdu krājumā. (DVD-ROM. 4. modulis. Mācieties un dariet. Jauni vārdi.)

  1. Primārais stiprinājums.
  1. Leksisko vingrinājumu veikšana:
  1. Parādi un saki. (2. slaids)
  2. Izvēlieties pareizo vārdu (3. slaids)
  3. Izvēlieties nepāra vārdu. (4.–5. slaids)
  4. Atbilstība. ( DVD-ROM. 4. modulis. Mācīties un darīt. Aktivitātes 1)
  1. Raksta ievads a/an. Lietošanas iezīmes. Stāsts par rakstu a" un viņa draugi. (6. slaids)

Reiz bija raksts a . viņš bija tik izskatīgs, labs un labsirdīgs, bet draugu viņam nemaz nebija. Un tāpēc viņam bija ļoti garlaicīgi. Un tad kādu dienu raksts A Nolēmu, ka pietiek dzīvot vienam, un devos meklēt draugus. Vispirms viņš satika... kaķi. Un angļu valodā kaķis ir kaķis. Viņš piegāja pie viņa un piedāvāja draudzēties. Kaķis labprāt piekrita – viņam arī bija garlaicīgi. Viņi stāvēja blakus, un izrādījās... (kaķis).

Līdzīgi notiek tikšanās ar suni un krokodilu.

Ir raksts a ar draugiem un satiek ... ziloni. Oho! Cik lieliski! Es gribu ar viņu draudzēties. Šis būs mans lielākais draugs! Viņš piegāja pie ziloņa un teica: "Draudzīsimies ar tevi!" Un zilonis atbild: “Nē! Es negribu ar tevi draudzēties. Es jau esmu draugs ar rakstu an."

Kāpēc jūs domājat, ka zilonis nevēlējās draudzēties ar rakstu A ?

Spēle "Automašīnas"(7. slaids)

Spēle "Pareizo vārdu ķēde"

  1. Patstāvīgs darbs.

Individuālais darbs pie kartēm ar sekojošu pašpārbaudi un pašvērtējumu.(8. slaids)

  1. Fizminutka.

Dziesma Ko tu vari darīt? (9. slaids)

  1. Jaunu zināšanu iekļaušana zināšanu sistēmā
  1. Lietvārdu piederošā gadījuma veidošanas noteikuma ieviešana. Parauga analīze.(10. slaids)
  2. Spēles vingrinājuma izpilde. Mini-monologa sastādīšana pēc parauga (darbs ar rotaļlietām).
  1. Patstāvīgs darbs.
  1. Grupu darbs: r/t s. 31 iepakojums 3
  2. Līmeņu diferenciācija:

Uzlabots līmenis - ievietojiet trūkstošos burtus, saskaņojiet vārdus ar attēliem.

Zems līmenis - savienojiet vārdus ar attēliem.

  1. Atspulgs

T.: Ko tu iemācījies stundā? Uzzīmē savu noskaņojumu.

mājas uzdevums:

Augstākais līmenis - izveido teikumu no vārdiem.

Pamatlīmenis - uzmini vārdu, ievietojiet trūkstošos burtus, uzzīmējiet objektus, kurus uzminējāt.

Zems līmenis - parakstiet rotaļlietas.

Angļu valodas nodarbības metodiskā izstrāde.

Priekšmets : "Rotaļlietas mazajai Betsijai". "Rotaļlietas mazajai Betsijai."

Pakāpe: 3

Skolotāja darbības mērķis: radīt apstākļus jaunu leksisko vienību asimilācijai, ieviest lietvārdu piederošā gadījuma veidošanu.

Nodarbības veids: mācības un jaunu zināšanu primārā nostiprināšana.

Izglītības uzdevuma izklāsts: “Rotaļlietas. Lietvārdu piederības gadījums.

Tehnoloģijas: dialogiskās mācīšanās tehnoloģija, gadījumu tehnoloģija, veselību saudzējošas tehnoloģijas.

Plānotie rezultāti:

Personīgie rezultāti :

Izglītojoša un izziņas interese par jaunu materiālu un jaunas izglītības problēmas risināšanas veidiem;

Tādu personības īpašību veidošanās kā zinātkāre, centība, spēja organizēt savu darbību un pārvarēt grūtības, mērķtiecība un neatlaidība mērķu sasniegšanā, spēja uzklausīt un sadzirdēt sarunu biedru, pamatot savu nostāju, paust savu viedokli.

Kursa metapriekšmeta rezultāti:

Normatīvie universālie mācību pasākumi

- noteikt mācību uzdevumu un sadarbībā ar skolotāju un klasesbiedriem aktīvi iesaistīties aktivitātēs, kas vērstas uz tā risināšanu;

Apgūt paškontroles pamatus;

- adekvāti novērtēt savus sasniegumus, apzināties grūtības, kas rodas, un meklēt veidus, kā tās pārvarēt.

Kognitīvās universālās mācību aktivitātes

Identificēt un formulēt mācību mērķi;

Komunikatīvas universālas mācību aktivitātes

Spēja uzklausīt un iesaistīties izglītojošā dialogā ar skolotāju klasesbiedriem;

Veikt kopīgas aktivitātes pa pāriem, ņemot vērā izglītojošus un izziņas uzdevumus;

Temats:

Uzziniet rotaļlietu nosaukumus, atšķiriet pēc auss un adekvāti izrunājiet ieviestās leksiskās vienības;

Sakārtot vārdus pēc tematiskā principa;

Izmantojot sniegto informāciju, patstāvīgi formulējiet lietvārdu piederības gadījuma veidošanas un lietošanas noteikumus.

Prast lietot īpašzīmi un rotaļlietu nosaukumus dzīves situācijā.

Mācību metodes: meklēšana, vizuālā, aktivitātes (praktiskā).

Izglītības formas: frontālā, pāra un individuālā.

Aprīkojums: dators, projektors.

Vizuālais un ilustratīvs materiāls: multimediju sērijas: prezentācija par nodarbības tēmu, video, darba lapas, attēli, "plaukstas" pārdomām.

Nodarbības plāns

Nodarbības posms

Skolotāja darbība

Studentu aktivitātes

1.Org. brīdis.

(1–2 min.)

Sveicieni .

T : - Sveiki, dārgie bērni!

T : Kā Tev šodien klājas?

T : Vai esat gatavs nodarbībai?

R s : - Sveiks, dārgais skolotāj!

P1 : Man ir labi, paldies.

P2 : Man viss kārtībā, paldies un tu?

2. Mērķu noteikšana.

(3 min.)

T : - Taisām krustvārdu mīklu!Atrisināsim krustvārdu mīklu. (1. slaids "ROTAĻLIETAS")

T : Izlasi vārdu! Kā jūs to tulkojat?

Ko mēs šodien mācīsim stundā?

T: Vai tev patīk spēlēties ar rotaļlietām?

T : - Mācīsimies runāt arī par to, kam pieder rotaļlietas. Lai nodarbībā gūtu panākumus, jums tas izdevās, kā jums vajadzētu strādāt stundā?

T: Lai justos ērti, strādājot kopā, jums jābūt pozitīvam, pieklājīgam vienam pret otru utt.

T : Paskatīsimies viens uz otru, pasmaidīsim un parādīsim rokas. Tie ir draudzības simbols.

Lai visiem būtu patīkami un ērti strādāt: pasmaidīsim viens otram un parādīsim savuplaukstas . Tie ir atvērtības un draudzīguma simbols.

Ps : atrisināt krustvārdu mīklu, "uzminēt" nodarbības tēmu.

R: - Mācīsimies nosaukt rotaļlietas.

Rs: Jā mēs daram.

Rs:- Centies strādāt labi, esi aktīvs, uzmanīgs.

PS: pasmaidīt un parādīt rokas.

3. Pamatzināšanu aktualizēšana.

(3 min.)

Fonētiskā iesildīšanās . (Uz galda)

T : - Lai pareizi nosauktu rotaļlietas angliski, pastiepsim mēli!

icecream, teakomplekts, jeans

[k]-čick, tātadcks, rockzirgs

[f]-doltālriekšā,tālroto, eletālrskudra

T : - Atkārto pēc manis! Strādāt pāros!Atkārto pēc manis! Lasiet viens otram šos vārdus!

T : - Kādus vārdus var saukt par rotaļlietām?

T : Kādus rotaļlietu nosaukumus jūs jau zināt?

PS: Izlasiet vārdus pa pāriem.

LasītvārdusVpāriem.

R : - tējas komplekts, šūpuļzirdziņš, zilonis.

R s : -nosauc rotaļlietas, kuras viņi zina.Viņi nosauc rotaļlietas, kuras jau zina.

4. "Jaunu" zināšanu atklāšana.

(5 minūtes.)

Iepazīšanās Ar jauns vārdus .

T : Pirmkārt, pasaki man, kas ir Betsija?

Pareizi. Viņa ir Lerija un Lulū mazā māsa.

T : Klausieties un atkārtojiet vārdus,

tad atveriet savas grāmatas 58. lappusē un daži no jums tās izlasīs.Tagad strādājiet pāros.

Klausieties un atkārtojiet, pēc tam atveriet savas grāmatas līdz 58. lappusei, un daži no jums izlasīs vārdus. Tagad izlasiet šos vārdus viens otram pa pāriem.

R :- Lerija un Lulū mazā māsa.

PS: Atkārtojiet vārdus. Atkārtojiet vārdus pēc diktora (videoklips)

Izlasiet vārdus atsevišķi, pēc tam pa pāriem. 1. uzdevums, 58. lpp. mācību grāmatā.

5. Primārais stiprinājums.

(7 min.)

Izpildīsim dažus vingrinājumus!

T: 1. Saskaņojiet vārdu ar attēlu.Saskaņojiet vārdu un attēlu. (2. slaids)

2. Izvēlieties pareizo vārdu.Izvēlietiespareizivārdu. (3.–7. slaids)

3. Kādi burti trūkst?

tr_in

b_ll

t_a s_t

d_ll

ele_ha_t

m_si_al b_x

PS: savienojiet vārdus ar attēliem.

PS: Bērni raksta savus vārdus uz darba lapām. Bērni aizpilda trūkstošos burtus, pēc tam veic pašpārbaudi (prezentācijas 8. slaids).

6. Fiz. minūte.

(3 min.)

Atpūšamies!

Ja jūs esat laimīgs un jūs to zināt."

T: Kāda ir dziesmas galvenā ideja?

Nosakiet dziesmas galveno ideju.

PS: Esiet iecietīgs un draudzīgs pret dažādu tautību cilvēkiem.

7.Jaunu zināšanu iekļaušana zināšanu sistēmā.

(7 min.)

1. Jaunu zināšanu ieviešana. Lietvārdu piederošā gadījuma veidošana.

(Uz tāfeles ir 2 attēli: zēns Lerijs un bumba)

T : - Skaties uz tāfeli.lasīt. Tulko katru teikumu.

T: - Kā mēs tulkojam šo teikumu?

T: – Secinam, kā pareizi angliski norādīt, ka viena lieta kādam pieder?

T: - Uz kādu jautājumu atbild vārds, kuram pievienots apostrofs ‘s?

T: – Kā skaisti iztulkot?

T: - Lasi teikumus! Ko, jūsuprāt, nozīmē vārds “kuru” jautājumā, ja atbilde ir vārds ar apostrofu ‘s?

T: - Tulko teikumus!

Labi padarīts! Jūs pats noteicāt lietvārdu piederošā gadījuma veidošanas likumu.

2. Spēles vingrinājuma izpilde. Minidialoga sastādīšana, pamatojoties uz paraugu.

T : - Paspēlēsimies ar rotaļlietām!Tagad spēlēsim angļu valodu un mēģināsim pajautāt, kura rotaļlieta tā ir, un atbildēsim uz šo jautājumu angliski.

Rīkojieties dialogā! Strādāt pāros!

Viņi secina, kā norādīt, ka viena lieta pieder kādam.

R : - Tas ir Lerijs. -ŠisLerijs.

Šī ir bumba. -Šisbumba.

Šī ir Lerija bumba. -ŠisbumbaLerijs.

R: - pievienojot vārdam (nosaukumam) apostrofu

P: - Atbild uz jautājumiem “kuram? kurš?"

R: - Vispirms tulkojiet vārdu, kas atbild uz jautājumu “kas?”, Un pēc tam vārdu, kas atbild uz jautājumu “kuram?”.

R: - "Kam?"

2. vingrinājums, 58. lpp. Veidojiet mini dialogus pa pāriem.

P1 : - Kam šī lelle ir?

P2: - Tas ir Lulū.

8. Asimilācijas pārbaude.

(5 minūtes.)

Līmeņu diferenciācija:

Pamatlīmenis - izvēlieties pareizo opciju.

1. Tas irLerijs / Lerijs vilciens.

2 . Tas ir/tas Lulū zilonis.

3 . Kuram/kuram vai šis ir tējas komplekts? Tas irmamma/mamma.

4 . Kas/ kam vai tas ir šūpuļzirdziņš?Tas irtētis/tētis.

Augsts līmenis - atjauno teikumus, sakārto vārdus pareizā secībā.1. Larry's/It's/ball.

2. Tā ir/ lelle/ Lulū.

3. Kura/ mūzikas kaste/ šī/ ir? mammas/ Tas ir.

4. ir/ kam/ šis/ šūpuļzirgs? Lulū/ Tas ir.

Apmainiet darblapas ar kaimiņu un pārbaudiet pareizību. (9., 10. slaidi).

Izlabo kļūdas.

T: - Pacel roku, kurš visu izdarīja bez kļūdām? Kuram ir viena kļūda? Kam ir divi? Kas jādara, lai no tiem izvairītos?

Labi padarīts! Labi padarīts!

PS

PS : Patstāvīga uzdevuma izpilde darba lapās.

PS : apmainiet darblapas ar kaimiņu un pārbaudiet pareizību. (9., 10. slaidi).

Izlabojiet kļūdas, ja tādas ir.

PS : iemācieties likumu utt. Novērtējiet viņu darbu.

9. Fiksācija.

(3 min.)

pieņemsim Redzēsim karikatūra .

T: Tagad skatīsimies multfilmu!

Kādas rotaļlietas ir karikatūrā?

Kādas rotaļlietas ir atrodamas šajā multfilmā? Tekstu var atrast mācību grāmatā.

Izlasiet jautājumu ex. 4 un atbildi uz to!

PS: skatoties videoklipu.

3. uzdevums, 59. lpp

4. uzdevums, 59. lpp., atbildiet uz jautājumu, kam pieder rotaļlietas.

10. Mājas darbs.

(1 minūte)

Izlīdzinātsdiferenciācija:

T : - Atveriet darbgrāmatas 31. lpp., piem., 3, un 33. lpp., piemēram, 4. lpp.(11. slaids)

Uzdevums abiem vingrinājumiem ir vienāds – apskati attēlus un uzraksti, kam pieder rotaļlietas.

Bet 31. lappusē - uzdevums ir grūtāks, un 33. lappusē - nedaudz vieglāks, tas ir novērtēts zemāk. Un jūs varat veikt abus uzdevumus labākai asimilācijai un labākām atzīmēm.

Pierakstiet mājasdarbu.

PS: pierakstiet mājas darbus.

3. uzdevums, 31. lppUn ( vai)

4. uzdevums, 33. lpp. Darba burtnīcā.

11. Atspulgs.

(1–2 min.)

Ko mēs šodien iemācījāmies stundā? Ko tu esi iemācījies?

Kā tu šodien strādāji?

ņem "plaukstas" (labā un kreisā puse).

Labais "rokturis" Pierakstiet, kas bija grūti un pie kā jums jāstrādā.

Kreisais "rokturis" - pierakstiet, kas bija viegli.

Ja jums ir lielisks garastāvoklis Teicami, zīmējiet plaukstas centrā, ja labi Labi, ja materiāls nebija ļoti skaidrs un jums tas jāizpēta vēlreiz

Nav ļoti labs.

Dodiet man savas darba lapas un rokas.

PS: novērtēt savu darbu nodarbībā, nodot darba lapas un “rokas”.

12. Nodarbības pabeigšana.

(1 minūte)

T: - Tavas atzīmes ir... Atzīmju likšana.

Paldies par jūsu darbu.Uz drīzu redzēšanos.

Lutsay Dina Valerievna
Izglītības iestāde: Pašvaldības budžeta izglītības iestāde "60.vidusskola"
Īss darba apraksts:

Publicēšanas datums: 2017-02-18 Angļu valodas nodarbības “Rotaļlietas mazajai Betsijai” kopsavilkums Lutsay Dina Valerievna Pašvaldības budžeta izglītības iestāde "60.vidusskola" Nodarbības izklāsts par tēmu "Rotaļlietas mazajai Betsijai" EMC "English in Focus" 3. klasei

Skatīt publikācijas sertifikātu


Angļu valodas nodarbības “Rotaļlietas mazajai Betsijai” kopsavilkums

Nodarbības mērķis:Valodas pamatkompetenču veidošana angļu valodas stundā.

Nodarbības mērķi:

Temats:

zināšanu sistēmas veidošana par jaunām leksiskajām vienībām ( rotaļlietas ), apgūstot īpašvārda un nenoteiktā vārda lietošanas prasmes, attīstot spēju klausīties skolotāja un klasesbiedru runu un skaļi lasīt nelielus tekstus.

Metasubjekts:

Mācīt izvirzīt izglītības mērķus un uzdevumus un tos risināt, mācīt strādāt pāros kopīgu izglītības problēmu risināšanā, saņemt informāciju teksta semantiskās lasīšanas rezultātā

Personīgi:

komunikācijas prasmju apmācība, ilgtspējīgas motivācijas veidošana svešvalodas apguvei; izglītība prasmes apzināti veidot runas paziņojumu atbilstoši komunikācijas uzdevumiem, lai aktivizētu izziņas iniciatīvu.

Nodarbības veids: jaunu zināšanu "atklāšanas" nodarbība.

Izglītības līdzekļi: dators, multimediju projektors un ekrāns, prezentācija, uzdevumu kartes, rotaļlietas, mācību grāmata un darba burtnīca “Spotlight”-3.

Apmācības posmi

I. Organizatoriskais moments.

- Labrīt, skolēni! Prieks tevi redzēt! Kā tev iet?

Dziedāsim savu dziesmu! (Dziesma Sveiki, kā tev iet!)

Lūdzu, atbildiet uz maniem jautājumiem.

1. Kāds šodien ir datums?

2. Kura nedēļas diena šodien ir?

3. Kāda šobrīd ir sezona?

4. Kādi laikapstākļi šodien?

II. Motivācija (pašnoteikšanās) mācību aktivitātēm. iestudējumsmērķinodarbība.

Paskatieties uz ekrānu, lūdzu, veiciet uzdevumu un uzziniet mūsu šodienas nodarbības tēmu. Skolēni atrisina uzdevumu un nosauc stundas tēmu (Rotaļlietas) un to, ko viņi darīs stundā.

Ekrānā parādās slaids ar rotaļlietām un to īpašniekiem: Lerija un Lulū ģimene. Kam šīs rotaļlietas? Kā to izteikt? (Tās ir Lulū rotaļlietas. Kas tika pievienots nosaukumam? Kāpēc jūs domājat?) Skolēni secina, ka viņi iepazīsies ar lietvārdu piederības formu.

III. Zināšanu atjaunināšana.

Visiem bērniem patīk spēlēties. Arī Lerijam, Betsijai un Lulū patīk spēlēties.

Un kā ar tevi?

Vai jums patīk jūsu rotaļlietas?

Kāda ir tava mīļākā rotaļlieta?

Kādas rotaļlietas tev ir?

Apskatiet tāfeli un palīdziet Lerijam un Lulū nosaukt rotaļlietas.

"Rotaļlietu" prezentācija uz ekrāna. Dažas rotaļlietas skolēniem ir pazīstamas, jo tās ir pētītas iepriekš. Jauni vārdi tiek izstrādāti un fiksēti ar vingrinājumu palīdzību “atrasti īsto priekšmetu”, “kādas rotaļlietas trūkst?”. Šim nolūkam tiek izmantotas kartes un multivides dēlis.

Un tagad paskaties uz manu galdu. Kas sšis? (Uz skolotājas galda atrodas rotaļlietu kaste - rotaļlietu kaste. Skolotājs izņem rotaļlietas, kurām ir piestiprināti uzdevumi, un bērni pa pāriem izpilda šos uzdevumus.)

1. Ievietojiet trūkstošos burtus, zīmējiet objektus:

Pl_ _e m_ s_ _ _l b_x

ro_ _ _ng h_ _ _se t_ _ in

ele _ _ _nt t _ _ s _t

2. Atrisiniet krustvārdu mīklu (strādājiet pa pāriem)

Raksta ievadsA/ An

Puiši, angļu valodā raksts tiek likts pirms vienskaitļa lietvārdiem. Šis raksts ir ļoti draudzīgs un vēlas draudzēties ar visiem vārdiem! Mēs runājam A vilciens, A tēja komplekts. Bet ir vārdi, kas atsakās ar viņu draudzēties. Viņi ir draugi ar viņa brāli - raksts An. Mēs runājam: An lidmašīna! Kāpēc tu domā? - Klausīties studentu atbildes.

Un tagad spēlēsim spēli "Automašīnas" (uzdevums ir pareizi piestiprināt automašīnu kartes rakstam a / a uz tāfeles)

Labi darīts, bērni!

Dinamiskā pauze (atskaņojot dziesmas "Jack-in-the-box" mūziku)

IV.Mācību uzdevuma uzstādīšana

Kam šīs ir rotaļlietas? Vai tie ir Lerija, Lulū vai Betijas? Puiši, kā parādīt subjekta piederību? Kas parādās vārda beigās? Tieši tā, apostrofs un s beigas. Un angļu valodā to sauc par possessive case.

V. Jaunu zināšanu atklāšana (jauna materiāla primārā uztvere un asimilācija) - piederošais gadījums

Lietvārdu piederošā gadījuma veidošanas noteikuma ieviešana. Parauga analīze (izmantojot prezentāciju)

Spēles vingrinājuma izpilde. (Nosakiet, kura rotaļlieta tā ir; pareizi sakārtojiet kārtis uz tāfeles un izveidojiet teikumu, pamatojoties uz paraugu. Tas ir Lerija vilciens. Tas ir Lulū tējas komplekts.)

Mini-monologa sastādīšana, pamatojoties uz paraugu.

Mini-dialoga sastādīšana pa pāriem (darbs ar rotaļlietām).

Kas tas ir?

Tas ir vilciens.

Kura rotaļlieta tā ir?

Tas ir Lerijs

Nu, bērni, paskatīsimies uz ekrānu, lūdzu. Izlasiet tekstu un aizpildiet nepilnības.(Tagad skatieties ekrānā, lasiet, aizpildiet tukšumus ar pareizajiem vārdiem).

Tagad izvēlieties pareizo attēlu šim stāstam (Skolēni izvēlas no diviem attēliem)

VI. Nodarbības kopsavilkums.

Izglītības aktivitātes atspoguļojums stundā

Bērni, lūdzu, atbildiet uz maniem jautājumiem:

Kāda bija mūsu nodarbības tēma?

Kas bija jauns?

Un tagad mēs uzzināsim, kā jūs sapratāt nodarbības tēmu. (tiek izdalītas lapiņas, uz kurām jāatzīmē smaidiņš: smejošs, vienaldzīgs, skumjš).

Studentu pašanalīze saskaņā ar tabulu:

Šodien klasē iemācījos...

Man tas patīk …

Man nepatika…

Es sevi vērtēju...

Mūsu nodarbība ir beigusies. Ardievu, bērni.

, . .